Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 

Radomir to jest to!
Co tam nagrody i wyróżnienia! Wiceprezydent Radomia, Anna Kwiecień przekonuje, że utożsamia się z symbolami charakteryzującymi miasto
Nowa władza
Władze Radomia wielokrotnie podkreślały, że Urząd Miejski jest przyjazny obywatelom. Z taką obsługą - jak na zdjęciu - notowania urzędników z pewnością będą systematycznie rosły
Razem po sukces
Wiceprezydent Radomia Ryszard Fałek i radny Sławomir Adamiec, zasiedli do jednego powozu, który ma zawieść ich ugrupowania do sukcesu wyborczego, w jesiennych wyborach samorządowych.
Bądź na Topie! Zobacz wszystkie newsy
Aktualności
2010-08-16; 15:48:57 | Radomski
Nominacje generalskie w Policji
Wczorajsze obchody święta Wojska Polskiego stały się okazją do wręczenia nominacji generalskich. Prezydent Bronisław Komorowski awansował czterech oficerów policji na stopień nadinspektora. Nominacje otrzymał między innymi Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu insp. Ryszard Szkotnicki.


Obchody rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku i święta Wojska Polskiego rozpoczęły się uroczystą mszą w warszawskiej Katedrze Polowej, którą odprawił ks. Sławomir Żarski, administrator Ordynariatu Polowego. Następnie uroczystości przeniosły się na Plac Piłsudskiego, gdzie Prezydent Bronisław Komorowski przejął zwierzchnictwo nad Siłami Zbrojnymi a także wręczył nominacje generalskie dziesięciu oficerom Wojska Polskiego, czterem z Policji, dwóm z Państwowej Straży Pożarnej oraz jednemu ze Straży Granicznej.

W policji nominacje odebrali: Zastępca Komendanta Głównego Policji insp. Andrzej Trela, Komendant Stołeczny Policji insp. Adam Mularz, Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu insp. Ryszard Szkotnicki oraz , Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. Józef Gdański.
powróć do strony głównej
 
Cytat tygodnia
Andrzej Kosztowniak (prezydent Radomia): Radom to mekka organizacji samorządowych
Zdjęcie tygodnia

Młodzi radomianie z pewnością lubią swoje miasto. I wcale się z tym nie kryją
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft