Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2014-05-08; 08:46:25 | Zwoleński
Zatrzymano poszukiwanego za czyny pedofilskie
Zespół Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu, powołany do zatrzymywania sprawców najpoważniejszych przestępstw ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, zatrzymał kolejnego poszukiwanego. Tym razem policjanci ustalili, że mężczyzna zameldowany na Mazowszu, dokonujący przestępstw na tle seksualnym na Podlasiu, ukrywał się na Śląsku.

36-letni Paweł K., mieszkaniec powiatu zwoleńskiego był poszukiwany na podstawie listu gończego wstawionego na początku bieżącego roku przez sąd w Łomży. Na mężczyźnie ciążą zarzuty obcowania płciowego z osobą poniżej 15 roku życia. Czynów takich, jak wykazało postępowanie, miał się dopuszczać w okresie od 2010 - 2012 roku, w jednej z miejscowości na terenie województwa podlaskiego.

Ponieważ po sądowym wyroku ukrywał się, mazowieccy policjanci rozpoczęli jego poszukiwania. Zespół Poszukiwań Celowych namierzył Pawła K. aż na Śląsku. Wczoraj został zatrzymany na terenie Rudy Śląskiej. Teraz trafi do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał wyrok 4 lat pozbawienia wolności - informuje Alicja Śledziona.

MAD

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft