Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2014-06-11; 22:11:15 | Dom
Najwyższa jakość w oparciu o innowacyjność - zobacz sam
Fabryka Okien Kowalczyk kieruje swoją ofertę do wymagających klientów. Zapewniają im więc najwyższej klasy produkt, konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji. A wszystko w trosce o najwyższy komfort! Zresztą zobaczcie sami.

.
Jesteście Państwo jednym z wiodących producentów stolarki kierujących swoją ofertę do wymagających klientów. Czy w dobie zmian rynkowych nadal opłaca się sprzedawać stolarkę wysokiej jakości?
Michał Kowalczyk (od wielu lat związany z firmą Kowalczyk Fabryka Okien sp.j.)
: Od lat budujemy markę w oparciu o jakość i precyzję wykonania. Nasza bogata oferta spotyka się z dużym zainteresowaniem klientów dla których liczy się jakość i dbałość o szczegóły oraz nietypowe rozwiązania. Coraz większe znaczenie odgrywa dopasowanie stolarki do funkcji pomieszczenia i sprostanie oczekiwaniom inwestorów. Wszystko to bierzemy pod uwagę, projektując nowe energooszczędne rozwiązania.Energooszczędność to ostatnio bardzo modny termin. Co dokładnie oznacza w przypadku stolarki?
- Jednym ze sposobów na obniżenie rachunków za ogrzewanie jest zastosowanie energooszczędnych rozwiązań, między innymi okien z trzema szybami o niskim współczynniku ciepła Uw. Parametr ten dostarcza nam informacji o tym ile energii wydostanie się z naszego domu przez okno po jego zamontowaniu. Pamiętajmy, że im jest on niższy, tym więcej ciepła pozostanie we wnętrzu pomieszczeń. Energooszczędność to ponadto racjonalne i praktyczne wykorzystanie nowatorskich technologii i materiałów, w celu zapewniania naszej stolarce pożądanych przez nabywców parametrów i maksimum funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

Wspomniał Pan o komforcie. Na Państwa wszystkich bilbordach reklamowych widnieje hasło „Gdy stawką jest komfort…” co przez to hasło chcecie zakomunikować?
- Zawsze, gdy pojawia się nowe rozwiązanie w naszej ofercie, zastanawiamy się, jaką konkretną potrzebę użytkowników może spełnić. Pragniemy zaspokajać potrzeby naszych Klientów, oferując im wyrób, który wyróżnia wysoka jakość i funkcjonalność. Kładziemy nacisk aby wyprodukowane produkty dotarły na czas i w pełni spełniły ich oczekiwania. Zapewniamy naszym Klientom konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji oraz stawiamy na ciągłą poprawę jakości obsługi i serwisu.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft