Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2014-08-25; 08:53:48 | Moda
Świetny Radom Fashion Show! [DUŻA GALERIA]
To było prawdziwe show! Piękne kobiety, przystojni mężczyźni, inspirujące kolekcje ubrań, świetna muzyka, dobra choreografia, a wszystko to w scenerii grających kolorami fontann. Finał Radom Fashion Show 2014 był naprawdę udany.
Zapraszamy do obejrzenia bogatej GALERII DUŻYCH ZDJĘĆ autorstwa Emila Ekerta. Naprawdę warto!


Zaprezentowanych zostało 11 kolekcji artystów, którzy zgłosili się do konkursu i zakwalifikowali się do finału. Zapadający zmroku dał pole do manewru grze kolorów na scenie i wybiegu w plenerze na fontannach. To już robiło wrażenie, a kiedy pojawiły się modelki i modele, publiczność dosłownie piała z zachwytu. Do tego ciekawy podkład muzyczny przygotował Piotr Filipowicz i wszystko poszło bardzo dobrze. Wrażenie zrobił gościnny pokaz Agi Pou.

Galerię zdjęć z Radom Fashion Show możecie obejrzeć na portalu www.RadomNews.pl klikając TUTAJ

Pierwsze miejsce w Radom Fashion Show zdobyła Anna Zaworska za kolekcję inspirowaną zimowym krajobrazem i barwami. Drugą nagrodę otrzymał Sebastian Gąsienica-Łuszczek, a trzecią Basia Olearka.

Organizatorem imprezy był Radomski Klub Środowisk Twórczych "Łaźnia" i Galeria oraz Wydział Materiałoznawstwa, Technologii i Wzornictwa Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu.
Fundatorem nagród była Prezydent Miasta Radomia Andrzej Kosztowniak.

Mikołaj Jurek

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft