Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2014-10-16; 19:40:40 | Kultura
Dźwiękowisko zagości w Radomiu
W najbliższą sobotę odbedzie się kolejny koncert Radomskiej Orkiestry Kameralnej pt. Dźwiękowisko. Tym razem oprócz znanych i cenionych solistów z Radomską Orkiestrą wystąpią amatorzy – uczniowie PG nr 12.

Radomska Orkiestra Kameralna we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca organizuje premierową edycję warsztatów muzycznych „Dźwiękowisko”. W projekcie, obok znanych wykonawców muzyki współczesnej, weźmie udział młodzież z Gimnazjum nr 12.
Celem projektu jest poznawanie współczesnej twórczości poprzez aktywne uczestnictwo w przygotowaniu koncertów. Koncepcja łączy walory edukacyjne - propozycję wyjścia z roli biernego słuchacza w kierunku bardziej intensywnego i twórczego obcowania z muzyką, z programem atrakcyjnym dla wszystkich miłośników muzyki XX i XXI wieku.

Efektem wspólnych prób i warsztatów będzie profesjonalny koncert na scenie Sali Koncertowej, który odbędzie się w sobotę 18 października o godz. 18.00.

Wykonawcami koncertu wraz z Radomską Orkiestrą Kameralną będą Miłosz Pękala i Daniel Kamiński – perkusja, uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 12 im. Mikołaja Reja pod opieką Joanny Siemiątkowskiej.

Koncert jest współorganizowany przez Fundację Muzyczną „Harmonie i hałasy” i dofinansowany ze środków Instytutu Muzyki i Tańca.

Ceny biletów:
I strefa – bilet normalny 20 zł, bilet ulgowy 17 zł,
II strefa – bilet normalny 14 zł, bilet ulgowy 12 zł,
karnet w I strefie na 5 wybranych koncertów – 65 zł

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft