Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2014-10-16; 19:40:40 | Kultura
Dźwiękowisko zagości w Radomiu
W najbliższą sobotę odbedzie się kolejny koncert Radomskiej Orkiestry Kameralnej pt. Dźwiękowisko. Tym razem oprócz znanych i cenionych solistów z Radomską Orkiestrą wystąpią amatorzy – uczniowie PG nr 12.

Radomska Orkiestra Kameralna we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca organizuje premierową edycję warsztatów muzycznych „Dźwiękowisko”. W projekcie, obok znanych wykonawców muzyki współczesnej, weźmie udział młodzież z Gimnazjum nr 12.
Celem projektu jest poznawanie współczesnej twórczości poprzez aktywne uczestnictwo w przygotowaniu koncertów. Koncepcja łączy walory edukacyjne - propozycję wyjścia z roli biernego słuchacza w kierunku bardziej intensywnego i twórczego obcowania z muzyką, z programem atrakcyjnym dla wszystkich miłośników muzyki XX i XXI wieku.

Efektem wspólnych prób i warsztatów będzie profesjonalny koncert na scenie Sali Koncertowej, który odbędzie się w sobotę 18 października o godz. 18.00.

Wykonawcami koncertu wraz z Radomską Orkiestrą Kameralną będą Miłosz Pękala i Daniel Kamiński – perkusja, uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 12 im. Mikołaja Reja pod opieką Joanny Siemiątkowskiej.

Koncert jest współorganizowany przez Fundację Muzyczną „Harmonie i hałasy” i dofinansowany ze środków Instytutu Muzyki i Tańca.

Ceny biletów:
I strefa – bilet normalny 20 zł, bilet ulgowy 17 zł,
II strefa – bilet normalny 14 zł, bilet ulgowy 12 zł,
karnet w I strefie na 5 wybranych koncertów – 65 zł

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft