Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2014-10-20; 14:30:15 | Lipski
Lipscy policjanci podsumowują weekend
W miniony weekend lipscy policjanci zgodnie z założeniami brali udział w działaniach „Bezpieczni po zmroku".oraz „Pirat Stop" Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących na drogach powiatu oraz reagowali na wykroczenia popełniane zarówno przez kierujących jak i pieszych.


Głównym zadaniem policjantów w tych dniach było zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zminimalizowanie ilości zdarzeń drogowych,a także przeciwdziałanie agresywnym zachowaniom.

Podczas działań policjanci skontrolowali blisko 33 pojazdy, nie odnotowali wypadków. Funkcjonariusze zatrzymywali kierujących pojazdami za przekraczanie prędkości. Takich kontroli było 25. Wobec niechronionych uczestników ruchu drogowego policjanci ujawnili 5 wykroczeń. Na kierujących pojazdami funkcjonariusze nałożyli 27 mandatów i sporządzili dwa wnioski do sądu. Policjanci sprawdzali również stan trzeźwości wszystkich kierujących.

Weekendowe działania funkcjonariuszy przeciwdziałały agresywnym działaniom na drodze, przyczyniły się do egzekwowania ograniczeń prędkości na drodze, a także przyczyniły się do zmniejszenia ilości wypadków.

mł. asp. Tomasz Krukowski
DK


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft