Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2014-10-21; 08:44:47 | Zwoleński
Włamywali się do mieszkań. Zostali zatrzymani na gorącym uczynku
Szybkie i zdecydowane działanie zwoleńskich policjantów doprowadziło do zatrzymania na gorącym uczynku dwóch sprawców włamania do domu. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu.


W poniedziałek, 20 października, około godz. 15.30 dyżurny zwoleńskiej komendy został telefonicznie powiadomiony przez anonimową osobę o tym, że na ul. Hubala w Zwoleniu dwóch nn. mężczyzn może włamywać się do jednego z domów.

Natychmiast skierowani we wskazane miejsce policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy właśnie plądrowali pomieszczenia. Zaskoczeni włamywacze na widok policjantów próbowali ukryć się za lodówką. Obaj zatrzymani to mieszkańcy powiatu zwoleńskiego w wieku 19 lat. Obaj też trafili do policyjnego aresztu. Policjanci teraz sprawdzą, czy zatrzymani nie maja na swoim koncie więcej podobnych czynów.

Tego samego dnia do policyjnego aresztu trafił też 20-letni mieszkaniec powiatu lipskiego, którego kryminalni podejrzewają o dokonanie kradzieży z włamaniem do domu w miejscowości Jasieniec Solecki gm. Zwoleń. Zdarzenie to nie było wcześniej zgłaszane organom ścigania. Policjanci ustalili, że czynu tego zatrzymany dokonał pod koniec września br.

Wszyscy zatrzymani odpowiedzą teraz za popełnione przestępstwa przed sądem.

asp. Jacek Szarpak
DK


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft