Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2014-10-22; 12:04:37 | Lipski
Tragiczny wypadek w Anusinie. Nie żyje 60-letni kierowca
We wtorek około godz. 12.30 w miejscowości Anusin (gm. Ciepelów) doszło do śmiertelnego wypadku. Kierowca Passata nie żyje.


Do tragicznego w skutkach wypadku doszło około godz. 12.30 Anusinie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący passatem 60-letni mieszkaniec gm. Ciepielów z nieustalonych przyczyn na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym Scania nadjeżdżającym z przeciwka, który przewoził betonowe kręgi.

Kierujący passatem po przewiezieniu do szpitala zmarł. Policjanci wytyczyli objazd przez miejscowości Wola Solecka i Tymienica. W tym czasie na trasie objazdu w Kawęczynie doszło do kolejnego zdarzenia drogowego.

Kierująca Oplem wectra 41-letnia mieszkanka Tymienicy z nieustalonych przyczyn zjechałaz pasa drogi do rowu wywracając samochód na bok. Kobieta z obrażeniami ciała została przwiwieziona do szpitala i pozostała na obserwacji.

Teraz lipscy policjanci szczegółowo ustalają przyczyny i okoliczności zdarzeń drogowych. Postępowania prowadzi KPP Lipsko.

mł.asp. Tomasz Krukowski
DK


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft